ליווי אישי

כיף שזכיתי להכיר אותך. תודה על העזרה בהורדת הקוצים. תודה שאתה פה. ❤️❤️ הביטחון העצמי שלי ממש עלה. הצלחתי לחזק את עצמי מאוד לגבי טראומת עבר שחוויתי.
אוסי פדר
הנוכחות שלך, רפאל. התחושה שאני יכולה לשתף אותך במה שקורה לי, בלי שיפוט ובעיקר היכולת שלך לראות בצילומים שלי דברים שאני לא ראיתי בעצמי. היה נעים לחוש את ההתלהבות שלך מהתהליך שלי ואת היכולת שלך להראות לי את הדברים שלי היה קשה יותר לראות.
נ.ל
קבענו להיפגש וכך היה שישה מפגשים ירדנו לעומקי עומקים של דברים שישבו אצלי שנים וחיכו שאפתח ואשחרר אותם. כל פגישה התארכה יותר מהצפוי בעקבות פתיחות שרפאל לא הסכים לוותר ולחכות איתם לפעם הבאה. שיטת הטיפול הייחודית , הכימיה והחיבור שנוצר ביני לבין רפאל הובילו לאמון הדדי. ושיתוף של שני הצדדים על מנת לגעת במקומות הכי אפלים ולשחרר אותם. אני ממליץ בחום על מטפל ובן אדם מיוחד במינו שבאמת אכפת לו ממך! תודה על הכל רפאל זכות גדולה הענקת לי :)"
ג'ף שניידר
עברתי מפגשי פוטותרפיה חוויתיים אצל רפאל. רפאל הוביל אותי לגילוי צדדים משמעותיים בהוויה שלי. תוך כדי צילום ושיחה מצאתי מקום חדש בתוך עצמי. מפגש מאד משמעותי עבורי, שלא ישכח לעולם. תודה רבה
עזרא דוידי
עשיתי רק מפגש אחד שבהחלט שינה לי את נקודת המבט , הוסיף לי עוד דרך להתבונן על החיים , בצורה ערה ומודעת , 🙏🧡 תודה עליך ,
אפרתיה בן אשר
רפאל היקר תודה לך ועליך🙏 תודה על התהליך המזקק 🙏 תודה על הרגישות והחיבור הטהור של הלב שלך לשלי.🙏 תודה שלא וויתרת לי ברגעים מסוימים ומכאן יכולתי לצלול עמוק לתהליך ולסיימו בהצלחה מדהימה שהינו ריפוי לי ולעולם. התהליך שעברתי בזכותך, הוליד קלפי טיפול מדהימים, שלא היו בתודעה שלי קודם. בכל פעם זה מפליא אותי מחדש , שמתמסרים למורה דרך ומשתיקים את רעשי הרקע ומה אני חושבת או יודעת, ומגיעים כמה שיותר לוח חלק. מרוויחים ובגדול ! כי אז מאפשרים למתנות להגיע, הכל מדויק ומסונכרן מהלב החכם.❤️❤️ שוב. תודה ענקית.🙏🙏🙏🙏 הדסה מנסורי יש תמונה
הדסה מנסורי

סדנאות: פוטותרפיה

**סדנה מעולה!!! **כבר במפגש הראשון למדתי איך מצלמים בזוויות צילום מעניינות, על הוצאת תמונה ספציפית מסרטון וכל מיני פונקציות שקיימות בסמארטפון ושבכלל לא ידעתי עליהן. רפאל הוא צלם וותיק מאוד, מנוסה מאוד, הוא יודע להסביר הכל בפשטות ובמיומנות רבה והחלק הטיפולי שמתקיים בסיום סשן הצילומים הוא יודע לשאול שאלות מאוד מדויקות שיוצאות תנועה במוח והתרחבות ביכולת לחוות את החיים דרך חוויות שלפני כן נמנענו מהן. והכל בדרך מאוד עדינה ומלטפת של צילום.
אוסי פדר
**האיש והמצלמה חוויתי את רפאל בסדנת פוטוטרפיה, החוויה עם רפאל היה מאוד מיוחדת, הוא גורם לך לראות את העולם בדרך אחרת ופותח אותך לכיוונים חדשים גם בתור צלם זה חידש לי המון ונתן לי יכולת לראות את התמונה אחרת. החוויה היא מדהימה ועוצמתית אתה מקצוען אמיתי בנפשך אתה מטפל אתה גורם לי להסתכל על העולם בדרך מיוחדת ומרגשת ממליץ לכל מי שרוצה להעניק מתנה מיוחדת לגשת לרפאל. תודה לך רפאל היקר על המתנה שהיא אתה.
תומר פישר
**השתתפתי בסדנא פוטו טרפיה עם רפאל אדם עם נשמה רגישות ועין טובה, רפאל מאפשר בדרך הטיפולית המיוחדת שלו להוליך את המשתתף לדרך פנימה לתוך עצמו. היה מרתק - תודה
מלכה חכם

סדנת גיבוש לחברות ואירגונים

הגענו ביום שרבי ליער אשתאול, טרודים ועמוסים בעבודה. רפאל הצליח ברוחב לבו, בקסם אישי וידע רב להפיח בנו אנרגיות חיוביות ואפשר לנו אתנחתא ממרוץ החיים, מתובלת בסיפורים, למידת עקרונות צילום בסמרטפון וטיפים מועילים לצלם החובב. ממליצים בחום''<נbr> טלי חלף והנהלת 'אור שלום' - ארגון המטפל ב1400 ילדים, בני נוער בסיכון שהוצאו מביתם למשפחות אומנה ומעונות משפחתיים.
טלי חלף
הסדנה של רפאל הייתה מדויקת בשבילנו לארגון החל משלב ההכנות, בשיח לקראת ובניית הסדנה ביחד, וכלה בניהול שלה תוך כדי - הוא הרגיש את הצוות, את האווירה, ידע להתאים את התכנים ולתת את הזווית המיוחדת כקבוצה וכבודדים. מעבר לחווייה המגבשת, למדנו הרבה כל אחד לעצמו ויצאנו עם השראה ומחשבה על הדבר הפשוט הזה, המצלמה בסמארטפון שלנו. רפאל מקצוען, זורם ומקסים והיה תענוג לעבוד איתו, מקווים שנמצא עוד הזדמנויות לשיתוף פעולה. חייבת לציין שגם המחיר היה הגיוני ומותאם לתמורה
יעל פ.- המכון הלאומי לשבת, חברה וכלכלה
גיבוש צוותי של 12 אנשים מהחברה. מעבר לשיח הנעים לפני, פגשנו אדם מסביר פנים וסבלני. רפאל העביר לנו סדנה מהממת ומעניינת, שהעשירה ולימדה המון טיפים ודרכים חדשות לראות את הסובב אותנו דרך עדשה של מצלמת הטלפון. כולם מאוד נהנו, למדו והחכימו 😄 ממליצה בחום לכל קבוצה, שמחפשת פעילות כייפית ומעשירה. תודה 🤗
יעל כהן - Aternity Information Systems Ltd .
רפאל, תודה רבה לך על הסדנא באווירה מאפשרת, מכבדת, המשאירה מקום להמשך התנסות והתבוננות תוך עמדה חוקרת, סקרנית ולא שיפוטית. ותודה על הטיפים שקצת הפחיתו אצלי חרדה מללחוץ על כפתורים/פונקציות לא מוכרות.
ענת נרוביי. פסיכולוגית. קריית מלאכי
רפאל, תודה על סדנת פוטותרפיה וצילום, למדתי ממך על צילום, על שימוש במצלמת הנייד מעבר למצופה ולידוע לי וקיבלתי טיפים רבים בצילום. למדתי להכיר את עצמי ואת חבריי לקבוצה מתמונות בלבד, התרגשתי כל כך מן הסיכום האישי שקירב בינינו. מומלץ ושווה לנסות, למען כל אחד ולגיבוש בין אנשים.
אלונה ברנדס
רפאל יקר, תודה רבה על הסדנא. היא הייתה מעבר למצופה. תודה על הרגישות, על הגמישות (הוספת תכנים וטיפים:) ועל היוזמה (פנייה בשאלה אם נדרשת עזרה, במהלך המשימות). תודה על השיתוף האישי ועל הפתיחות. זה לגמרי לא מובן מאליו. כמו גם המשך הליווי בקבוצה זו. תודה רבה ובהערכה גדולה.
דגנית - פסיכולוגית - עיריית קריית מלאכי

סדנה חד פעמית הורים וילדים - משפחות וחברות טובות

יום כיף עם חברותי מהצבא שהתחיל בבית קפה בשדות השרון והמשיך לסדנת צילום בניצוחו של Refael Ben Moshe שעם הרבה סבלנות ואהבה משתף בידע המשדרג שלו. היה יום מושלם והנה טעימה ממליצה לכם להנות מהשירותים של רפאל
חגית קושטאי
"שיר הלל ותודה לאחד והיחיד Refael Ben Moshe מחר הילד חוגג יום הולדת 15. שאלתי את עצמי מה אפשר להעניק שיהיה שם ערך מוסף וחוויה... ביקשתי מרפא' לתת לנו סשן משותף אני, הנער הצעיר והסבתא 🙂 נשמע כמו התחלה של סרט בורקס? שמחה לבשר כי התוצאה הייתה מופלאה! גם קיבלנו כלים נהדרים בצילום וגם חווינו bonding הרמוני יחד. פשוט תענוג. אז אם מתקרב לכם איזה אירוע יום הולדת, ואתם מחפשים הפעלה בזוגות, בשלישיות או במשפחות, תאמינו לי, זאת אחלה פעילות עם תוצרים והרבה אהבה. רפא' תודה על זמן איכות משפחתי משותף ועל מזכרות לכל החיים."
דורית שפיר דימאנט
רפאל , איש מיוחד אבל גם קוסם בתחומו המקצועי, העביר לאביה ביתי ולי סדנה פרטית של פוטותרפיה - חוויה זוגית רגשית, עמוקה ומשמעותית דרך צילום - אהבה המשותפת לשנינו. אלה היו שעות של ביחד מיוחד ומחבר . הודות לרגישות ונחישות המופלאה של רפאל . ממליץ לכל קשר שהוא , בין אם שלך עם עצמך או הזולת, ל העמקה פנימה דרך צילום - גם למי שלא יודע לצלם כלל תודה על נדיבות לבך ועל העיניים הטובות 🙏🏼
יוני אפשטיין
**תודה רבה רפאל על סדנת פוטותרפיה מ-ד-ה-י-מ-ה . גיליתי שמצלמה היא הרבה מעבר לתמונות ושדרכה אני יכולה להכיר את עצמי יותר. כשמוסיפים לזה את האישיות הכל כך נעימה שלך - החוויה פשוט נפלאה!!!
ענת גורן
רפאל השתתפתי יחד עם נכדי בסדנת צילום בטלפון נייד. אני רוצה לשבח את הגישה הדידקטית , שופעת חן והבנה לנפש הילד. הצלחת לזהות במיידית את החוזקות של נכדי להתמקד בהן ולהעשירן. יצרת אווירה נינוחה של למידה בהנאה תוך כדי שימת דגש על כל האספקטים הדרושים לצילום מיטבי יחד עם הקניית ידע על חוקי הצילום בהיבטים השונים. וגם על סוגי צילום שונים מפורטרט ועד פנורמה כולל צילום תנועה. תודה רבה, נהננו מאוד!!
איציק אהרון

תפריט נגישות